Regaty

  • Regaty o Puchar Komandora KŻ MEWA, 16-17.07.2016 Kiekrz/Poznań

Wyniki_OPP mewa 1617072016 m

  • III Regaty o Puchar Burmistrza Miasta Środa Wielkopolska, 09.07.2016 Środa Wielkopolska

wyniki klasa Omega regaty Sroda Wlkp 09072016i wyniki klasa Optimist regaty Sroda Wlkp 09072016i wyniki klasa Open regaty Sroda Wlkp 09072016i

WYNIKIm

 

12wrzesnia2015iK

Optymist Sportowy do lat 12:

Oficjalne wyniki grupy Optymist Sportowy do lat 12.

 

Optymist Sportowy 13-15:

 

Oficjalne wyniki grupy Optymist Sportowy do lat 15

 

Klasa Optymist Sportowy do lat 11:

Scan0002

Klasa Optymist od lat 12 do lat 15:

Scan0001

 

Klasa Optymist:

1m. Damian Kawiński

2m. Kacper Kaźmierczak

3m. Jakub Szulc

6m. Cyprian Żołnierkiewicz

Klasa Optymist OLD-boy 25-40lat:

1m. Mateusz Żołnierkiewicz

2m. Patryk Różański

8m. Robert Szulc

10m. Wioletta Szmania

Klasa Optymist OLD-boy 40+:

6m. Andrzej Kawiński

Klasa Optymist:

wyniki 12 lipca 2015 oficjalne optymisti

Klasa Open:

wyniki 12 lipca 2015 oficjalne openi

Wyniki-regat-Swarzędz-2015f

 

Klasa Optymist:

Optymist 20.09.2014

PDF -> WYNIKI OPTYMIST 20.09.2014

Klasa Open:

Open 20.09.2014

PDF -> WYNIKI OPEN 20.09.2014

o Puchar Burmistrza Rogoźna oraz o Puchar Starosty Obornickiego, Rogoźno 23-24.08.2014

Klasa Optymist Sportowy do lat 12:

optymistB.rogozno2014i

Klasa Optymist Sportowy od lat 13 do lat 15:

optymistA.rogozno2014i

Klasa Optymist do lat 11:

wyniki 11

Klasa Optymist od lat 12 do lat 15:

wyniki 15

Klasyfikacja drużynowa:

1. UKS „Dwójka” Rogoźno 133 pkt

2. Wodniak Piła 104 pkt

3. KŻ VI-KING Człuchów 83 pkt

4. MKS MDK Trzcianka 79 pkt

5. KŻ Kotwica Rogoźno 56 pkt

6. Yacht Klub Człuchów 52 pkt

7. UKŻ „Środa” Środa Wielkopolska 41 pkt

8. HALS Chodzież 41 pkt

9. UKS „Jedynka” Czersk 23 pkt

 

Klasa otwarto pokładowa do 6 m

Miejsce/Sternik nazwisko/Sternik imię/Załoga/Jacht
1/Pińczyński/Marcin/Jakub Drygas/GB 5225 – Laser 5000
2/ Różański Patryk / Michał Guźniczak / POL 5221UKŻ „Środa” – 470
3/Moch/Maciej/Maciej Zbierzak/GBR 8508 – 505
4/Skonke/Włodzimierz/Leszek Woliński/Windy
5/Besser/Aleksandra//Green Peace
6/ Heigelmann Maciej / Anna Maria Kedzia / Biber UKŻ Środa
7/ Kawiński Andrzej / Damian Kawiński / P7BIS UKŻ Środa

 

6/8 miejsce w klasie Omega: Maciej Heigelman – sternik, Anna Kędzia, Piotr

 

Wyniki dla kategorii Optymist:

1. Damian Kawiński 11 lat

2. Jacek Woźny 13 lat

3. Jakub Felman 13 lat

4. Antoni Felman 9 lat

Wyniki w kategorii Open:

1. Jakub Guźniczak – sternik, Michał Guźniczak

2. Tomek Felman – sternik, Anna Felman, Iga Felman 7 lat

3. Andrzej Kawiński

4. Piotr Chorzępa – sternik, Kalina Chorzępa 9 lat

 

Wyniki dla kategorii Optymist:

1. Damian Kawiński

2. Jakub Felman

3. Jacek Woźny i Antoni Felman

4. Łukasz Paśka

Wyniki dla kategorii Open:

1. Tomasz Felman – sternik, Maciej Heigelmann, Anna Kędzia

2. Sławomir Paśka – sternik, Jakub Guźniczak, Michał Guźniczak

3. Andrzej Kawiński – sternik, Weronika Kawińska

 

Kategoria Optymist:

1. Damian Kawiński

2. Jacek Woźny

3. Łukasz Paśka

4. Kalina Chorzępa

5. Ignacy Bestyński